07 Mart 2014

Garanti Bankası Hesaptan İzinsiz Olarak Alınan Paralar

Arkadaşlar Garanti Bankası'ndan kredi çektim. Kredi vadesi yıl sonunda hesabımdan, iznim ve imzam olmadı halde kafalarına göre, hiçbir belge makbuz fatura yollamadan para çektiler. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim durumu. B** hnm diye bir bayan aradı. Yapabilecekleri bir şey olmadığını, ilk krediyi çekerken atılan imzalara istinaden her türlü hesabımdan parama el koyabileceklerini söyledi.

Diğer bankalarda asla bu şekilde bir uygulama yok. Direk alınıyor paramız. Buna benzer bir çok habersiz para çekme durumları sadece bu bankada mevcut.

Tarik 85 Okunma

Cevaplar

  • Tarik10 Mart 2014

    Hiçbir olumlu yaklaşım asla olmadı. formalite icabı arandım. sistemimiz böyle dendi. Bu bankanın gözünde müşteri memnuniyeti diye bir kavram asla yok. kuralları net. bildiklerini okuyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mart 2014

    Müşterimiz Tarık K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön