21 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesaplarla İzinsiz Oynuyorlar!

Garanti Bankası'na 15.01.2014 tarihinde ödemiş olduğum 345,85 TL tüketici kredisinin, 60 TL tüketici kredisine geriye kalanı ise, kredi kartına aktarılmıştır. Halbuki ben H****** hesabımdan EFT yoluyla bu ödemeyi yapmıştım.

Benim iznim olmadan bu şekilde hesaplarda yapılan oynamalar beni mağdur etmektedir. Şuan için ben tüketici kredisini ödemeyen biri pozisyonuna düştüm. Garanti Bankasını kınıyorum!

Cesur 55 Okunma

Cevaplar

  • Cesur11 Mart 2014

    Garanti Bankası eft ile direk hesap numaralarına yaptığım ödemeleri, istemim dışında, kredi kartına, veya tüketici kredisine ödeme yaparak beni daha fazla borçlandırmakta ve faiz talep etmektedir. Bu yaklaşımı nedeniyle, Garanti Bankasını kınıyorum.

  • Cesur04 Şubat 2014

    Bu bankadan uzak durmak gerekiyor, hiçbir çözüm üretmiyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Cesur B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön