22 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap Ücreti Tahsil Ediyor!

Garanti Bankası'nın 6 senelik maaş müşterisiyim. Bu süre zarfında herhangi bir kesinti olmadı. Sene sonunda şirket anlaşmasını sonlandırdı. Herhangi bir ücret kesilecek mi diye aradığımda şuanda maaş müşterisi olarak görünüyorsunuz cevabını aldım.

Şimdiki bankamda EFT,Havale,Hesap ve kredi kartı ücreti ödemiyorum . Birçok ayrıcalığı mevcut.
Buna rağmen tüm paramı Garanti Bankası'na aktarıyorum. Faturalarımı ödüyorum. Çoğu zaman vadesiz hesapta öylece bekliyor ve tüm birikimim bankanızda.

Hal böyleyken benden hesap ücreti kesiliyor. Bu para iade edilmeyecekse hesabımı 10 Martta kapatacağım. Bana herhangi bir ayrıcalığı görünmüyor. Garanti ile çalışmasam da sorun yaşamam.

Tansel 61 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2014

    Müşterimiz Tansel A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön