31 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap Kesim Ücreti Alıyor

Garanti Bankası, 2 tane otomatik fatura ödeme talimatı tanımlamam durumunda hesap kesim ücreti almayacağını söylemişti. Şimdi ise, ancak bu faturalar 6 ay boyunca düzenli ödenirse, sonraki dönem için alınmayacağını söylüyor.

Ocak ayı içerisinde faturaları tanımladım dolayısıyla alınan bu ücretin geri ödenmesi gerekirken izlenen süreç çok yanlış. Ocak 2014'de ücreti kestiler. 6 ay sonrası Temmuz ayına denk geliyor ve 6. ay tamamlanmayacağı için ödenmeyecek ve Temmuz ayında da kesecekler. Bu iş böyle yapılmaz. Diğer bankalar, otomatik fatura talimatı verdiğinde Havale/EFT ücreti dahi almıyor. Buna artık dur demek gerekiyor.

Özden 75 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Özlem Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön