22 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap Kesim Ücreti Aldı!

Garanti Bankası'nı kınıyorum. 6. ay önce hesaplarımdan 49 tl lik 2 adet kesim yapılmış ve kendilerince bundan sonraki kesimlerde daha duyarlı olacaklarını belirtmelerine rağmen 08/01/2014 tarihinde 58 tl'lik bir kesim daha yapılmıştır.

En azından bundan önceki görüşmemizde bana iletilen duyarlılığı göz önünü alarak kesilen 58 tl lik kesintinin hesabıma tekrar iade edilmesini istiyorum. Genel ahlaki anlayış ve kurumsallık verilen sözden dolayı bu işlemin yapılmasını zorunlu kılar.

Hasan 52 Okunma

Cevaplar

  • Hasan28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak ifadesi 28/01/2014 tarihi itibarıyla gerçekleşmemiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Hasan Tankut Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön