26 Mayıs 2014

Garanti Bankası Hesap Kesim Ücreti Aldı.

Garanti Bankası'nın bu ay 69 TL tutarında hesap kesim ücretini kredi kartı hesap ekstreme yansıtmış. Ben uzun yıllardır Garanti müşterisiyim, ödemelerim harcamalarım her daim düzenli olmuştur. Sizden bu kesim ücretinin kartıma iade edilmesini rica ediyorum. Aksi halde kartımın kapatılmasını istiyorum.Çünkü bu kadar banka arasından Bonus Kartı sevdiğim ve güvendiğim için kullanıyorum bu şekilde her yıl bu ücreti ödemem gerekecekse ben de beni bu konuda üzmeyecek bankalara yönelmek durumundayım. Çözümle bana dönmenizi umuyorum.

Beyza 245 Okunma

Cevaplar

  • Beyza'nın Teşekkür Mesajı29 Mayıs 2014

    Sorunum Müşteri hizmetleri tarafından çözüldü daha sonra şikayetim ile ilgili arandım ilginize teşekkür ederim.

  • Beyza'nın Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2014

    Şikayet ile ilgili müşteri hizmetleri ile görüştüm bir sonraki ekstremden ücret iade edileceği söylendi bir dahaki ay sorun yaşarsam yine size ulaşacağım şikayetim çözülmüş durumda şu an teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşterimiz Beyza K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön