22 Nisan 2015

Garanti Bankası Hesap Kesim Ücreti.

2 yıldır kullandığım Garanti Bankası 01.03.2015 tarihinde 2014 yarıyılı 2. hesap işletim ücreti başlığı adı altında 61,87 TL hesabımda kesinti yapmıştır. Bankayı aradığımda bu kesintinin yasal olduğunu 2 adet ve üzeri otomatik ödeme talimatı vermem durumunda bundan sonra kesilmeyeceğini belirtmişlerdir. 6 ay için müşterisi olduğum bankanın bu kadar yüksek bir rakamın benden kesilmesini kabul etmiyorum.

Ersin 347 Okunma

Cevaplar

  • Ersin25 Mayıs 2015

    Konuyla ilgili tarafıma geri dönüş sağlanmadı, bende gidip o bankadaki tüm borçlarımı tek seferde kapatarak hesap kredi vb.. şahsıma ait olan her şeyi iptal ettim. Bundan sonra sizin gibi müşterisini korumayan bankayla asla çalışmayacağımdan şüpheniz olmasın.

  • Ersin22 Nisan 2015

    Yasal hak içeren bir mail atarak haklı olduğunuzu savunmak size 61.87 TL kazandırmaz sadece müşteri ve müşteriler kaybettirir. Hesap işletim ücreti elbette alınıyor. Ama 6 ayda bir alınması oldukça yüksek bir rakam senede 123.74 TL yapar. 2 senedir sizinle çalışan ödemelerini zamanında gerçekleştiren kredi ve kredi kartlarınızı kullanan bir müşterinize yaptığınız bu basit açıklama size bir müşteri daha kaybettirmiştir. Kredi borcumu kapatıp bankanızla bir daha asla çalışmayacağım. Saygılarımla.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Ersin Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön