02 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap Kesim Tarihi ve Son Ödeme Tarihi Değişikliği.

Ben yaklaşık 7 yıldır Garanti Bankası ile çalışmaktayım ödemeleri düzgün iyi bir müşteri olduğumu düşünüyorum. 7 ay kadar önce iş değişikliği yapmamdan ötürü ödemelerim açısından son ödeme tarihimin ileri alınmasını talep ettim fakat son ödeme ve hesap kesim tarihimde ileri çekildi. Kullanmış olduğum ve ödemesi devam etmekte olan bir nakit avans kredim bulunmaktadır vede bu hesap kesimi ileri çekilmesi ile beraber aynı ay içerisinde benden iki defa nakit avans çekiliyor.

Bu da ödeme konusunda beni zorlamaktadır. Alo garantiyi arayıp mağduriyeti bildiriyorum fakat kimse yardımcı olamayacağı tarafıma söyleniyor. Bunca yıllık banka müşterisi olarak böyle bir tutum sergilenmesinden rahatsızım.

Serhat 517 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Serhat G.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön