Garanti Bankası Hesap Kesim İşletim Ücreti Aldı!

Serap U. |

Garanti Bankası yılda iki kere aldığı hesap kesim ücretini birinci yarıda 69 TL olarak hesabımdan kesmiştir. Hiçbir hizmet karşılığı olmadan kesilen paramın iadesini istiyorum, aksi takdirde hesabımı kapatacağım ve kanuni yollara başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap U.
  28 Ocak
  10:30

  Danıştay İdari Dava Daireleri, sayıları 112 milyonu aşan banka hesabından "işletim ücreti" alınmasının yürütmesini durdurdu. Danıştay İdari Dava Daireleri, tüketici Sorunları Derneği'nin (Tüsoder) açtığı davada, "Açıklanan nedenlerle, davacının itirazının kısmen kabulü ile 2577 sayılı İdari Yargılama Usulü Kanunu'nun 27. maddesinde öngörülen koşullar oluştuğundan, davaya konu yönetmeliğin 13. maddesinin 1. Fıkrası ve Ek-1 listesinde bulunan '2.1 Hesap İşletim Ücreti' yönünden yürütmesinin durdurulmasına" karar verdi.

  yani bankalara biri bunu haber versin zira bi haberler...

 • Serap U.
  12 Ocak
  10:35

  Garanti Bankası Bonus 69 TL yıllık kredi kartı aidatı kesmiş. Kartı aktif olarak kullanıyorum. Bana da daha önce aidat kesildiği takdirde, hesabınıza kesilen miktar iade edilir denilmişti. Kesilen 69 TL net miktarın tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde kullanmış olduğum tüm Garanti Bankası kartlarının iptalini isteyeceğim.

 • 11 Ocak
  03:52

  Müşterimiz Sn. Serap U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş