05 Şubat 2015

Garanti Bankası Hesap Kartımdan Yıllık Kart Ücreti Kesti!

Kullanmakta olduğum bankamatik kartımın yıllık üyelik bedeli 62 TL kestiler. 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun’un “sözleşmedeki haksız şartlar” başlıklı 6. maddesine göre bankanızın almış olduğu bu hesap işletim ücreti , herhangi bir hizmet karşılığı olmadığı her türlü sözleşmede yer alan haksız şartlar tüketici için bağlayıcı değildir.

Bu sebeple haksız bir şart içeren sözleşmeler geçersizdir. Ödenmesini istiyorum aksi taktirde yasal olan yollara başvuru yapmak zorunda kalacağım.

Orhan 1.177 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Orhan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön