13 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap Kapatma Talebini Yazılı Olarak Dilekçe ile İletmeme Rağmen Hesabım Kapatılmadı

Denizli şubeniz den açtırmış olduğum bir vadesiz tl hesabımı Muş ilindeki şubenize gidip yazılı olarak 2013 yılında kapatma talebinde bulunmama rağmen hesabım 2014 yılı ocak ayı sonuna kadar kapatılmadı ve üstüne 58 tl hesap işletim bedeli tahsil edildi.

Gerekeni yaptığım halde hem hesabı kapatmayıp hemde hesabımdan 58 tl para tahsil edip kalan parayı da elma hesabına yatırmışsınız yazılı ve sözlü talebim olmamasına rağmen elma hesabıma para yatırdınız para benim mi sizin paranız mı anlayamadım? Parayı elma fonunda değerlendirecek olsam elma hesabı açtırırdım. Muş şubenizin bana bu mağduriyetten cevabı denizli şube kapatmamış bizim suçumuz değil böyle bir savunma olur mu?

Ali 189 Okunma

Cevaplar

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı17 Şubat 2014

  Garanti Bankasına çok teşekkür ederim.Haklı Müşteri hattındaki benimle ilgilen sabırla dinleyen müşteri temsilcinize teşekkürlerimi sunuyorum. Mağduruiyetlerimizin giderilmesinde de onlarında çok payı var.Sabırlar ve iyi çalışmalar diliyorum.

 • Ali 17 Şubat 2014

  Öncelikle Garanti Bankasına mağduriyetimle ilgili yaklaşımı ve göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.Garanti Bankası hesabıma anında geri ödeme yaptı.Haklı müşteri hattındaki benimle ilgilenen temsilcinizinde sorunun çözümünde katkısının çok olduğuna inanıyorum.Sorunu olan herkesin eğer konusunda haklı ise garantiden çözüm bulacağına inanıyorum.Yeter ki haklı olup çözüm arama gayretinde bulunun.Dedi kodular yada istisnalar sizleri yanıltmasın.Garanti bankasına teşekkürlerimi sunuyorum .İyi çalışmalar.

 • Ali 17 Şubat 2014

  Garanti Bankasına çok teşekkür ederim.Haklı Müşteri hattındaki benimle ilgilen sabırla dinleyen müşteri temsilcinize teşekkürlerimi sunuyorum. Mağduruiyetlerimizin giderilmesinde de onlarında çok payı var.Sabırlar ve iyi çalışmalar diliyorum..

 • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimiz Ali C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön