26 Mart 2013

Garanti Bankası Hesap Kapatma!

Binevler G.Antep şubesinin maaş müşterisiyim. Ağrı şubesi yatırım hesabı da kullanmaktaydım. Hesabıma otomatik ödeme talimatı vermem karşılığında hesap işletim ücreti kesilmeyeceği söylendi kredi kartı müşterisiydim kredi kartıma otomatik olarak kesinti yapılmasından dolayı hesabımda para bulunmadığı zamanlar internet bankacılığı kullanarak faturalarımı ödemekteydim.

Hesap işletim ücreti kesilmesinden dolayı garanti bankası ile olan maaş hesabı dışında bütün hizmetlerinden ayrılmak istedim. Yatırım hesabımı kapattırmak için internet bankacılığı şubeye yönlendirmiş şubede yaklaşık 1,5 saat bekletildikten sonra dilekçe alınmış bu akşama kadar hesabımın kapatılacağı söylendi.Halen kapanmadı.

Mehmet 847 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Nisan 2013

    Konu hakkında Garanti Bankası tarafından herhangi bir şekilde bilgilendirme yapılmamış olup şubeye tekrar gitmem tekrar anlatmam sonucu bir çalışanın yardımıyla sorunum çözüldü. İlginize teşekkür etmek isterdim ama ilgi göremediğim için bişey diyemiyorum...

  • Mehmet08 Nisan 2013

    Değerlendirmeye alınıp tarafıma bilgi verilmesi söz konusu olmayıp şubeye tekrar gitmeme yine 1 saate yakın beklemem ve yeni bir hesap kapama (yatırım hesabı) dilekçesi istenmesine rağmen halen hesap kapama talebim gerçekleşmedi..İnternet bankacılığı da dahil olmak üzere gerçekleşmiyor.Gerçekten işletim ücreti kesmek bu kadar kolayken hesap kapatmak işlemi bu kadar zor mu? Zaruri işlemlerim dışında bankanızla çalışmak istemiyorum Ne yapmam gerekiyor?

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön