Garanti Bankası Hesap İşletim ve Kredi Kartı Ücreti İade Talebi!

Ahmet A. |

11 yıllık müşteriniz olmam ve yeterince para kazandırdığımı düşündüğüm bir müşteriniz olarak, bu sene 2. defa çok üzdünüz. Kendim de 16 yıllık bankacıyım, prensiplerime göre hiçbir bankaya kart ücreti ödemedim. Lütfen, 55***15 şahsımın kredi kartına yansıtılan 75.- TL kredi kart
aidatının tamamen iptal ve iadesini talep ediyorum. Ayrıca, Garanti müşteri hattından talebime yanıltıcı ve farklı bilgi verilmeye çalışıldı. Her ne isim altında da olursa olsun hiç bir masrafı da kabul etmiyorum. 2014 - 2015 yılında herhangi ekstre talebim olmamasına rağmen, 2 yılda 124.39 TL hesap işletim ve ekstre ücreti adı altında hukuksuz olarak kesilen paraların tümünün iadesini beyan ve talep ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  27 Kasım
  10:23

  Lütfen, çağrı merkezi aracılığı ile tarafıma yapılan bilgilendirmelerde, "kartınızı tekrar kullanıma açalım, siz lütfen kartı kullanın ve size şu kadar Bonus verelim" diye sürekli pazarlık yapılmasını çok komik buluyorum, basiretli tüccar ve kurumsal bir firma gibi davranacağına, sürekli telefonla arayarak, bu tür aramalar yapmaları da ayrıca şikayet konusudur.
  Kartı iptal ettim, ve önümüzdeki yıl kullanmayacağım bir karta peşinen 75 TL kestiler, lütfen bu paranın tamamen iade edileceği kararını alırlarsa, o zaman bende gereğini yaparım.

 • Ahmet A.
  27 Ekim
  12:26

  Hayatımdan Garanti Bankası'nı tamamen çıkartıyorum, kesinlikle kimseye tavsiye etmeyeceğim bir bankadır. Kendimde bankacıyım, müşteri ile nasıl konuşulması konusunda eğitimler bile veriyorum. Fakat yapılan görüşmeler bile çözüm için değil, "biz sizden bu paraları aldık ve kesinlikle iade etmeyeceğiz! " üzerine kurulu senaryoların okunmasından ibaret olduğu için, müşteri temsilcilerinin bu tutumu beni tamamen tiksindirmiştir.

 • 22 Ekim
  15:15

  Müşterimiz Sn. Ahmet A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş