23 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini Yapmıyor

Garanti Bankası vadesi mevduat hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 45 TL ücret kesilmiş. İadesini istiyorum ilgilenen yok.

Hatice 61 Okunma

Cevaplar

 • Hatice 10 Aralık 2014

  İletişime geçildi ancak hesap işletim ücretini iade etmediler. Otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir deyip bir daha aramadılar.

 • Hatice 10 Nisan 2014

  Hala bir kere bile aranmadım iletişime geçilecek dendi bir kere bile aramadılar yazıklar olsun bir daha garanti bankasını tercih etmeyeceğim!

 • Hatice 28 Ocak 2014

  Hala hiçbir arayan olmadı üstelik benim hesabımda 2 adet otomatik ödeme talimatı varken bile tahsil edildi en kısa zamanda paramın iade edilmesini istiyorum! yoksa tüketici mahkemesine kadar gideceğim!

 • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimiz Hatice T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön