18 Ocak 2016

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

1*22 669**** no.lu eski maaş hesabımdan kesilen 69.00 TL'nin hesabıma iadesini istiyorum. İşlem ücretleri ile ilgili daha önce yapılan 127 TL işlem ücreti ile ilgili banka ilgisiz ve arsız davranmakta olup konuyla ilgisiz kalınması durumunda yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Volkan 231 Okunma

Cevaplar

  • Volkan04 Şubat 2016

    3 hafta olacak ne arayan var ne soran! Toplamda 196 TL işletim ücretinin 7 gün içerisinde iade edilmemesi durumunda Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı ve gerekli hukuki işlemleri başlatacağımı bildiririm.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Volkan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön