10 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

Kesilen hesap işletim ücretinin tarafıma iade edilmesini istiyorum, havale EFT gibi diğer işlemlerden zaten alıyorsunuz bu haksız kazançtır. Aksi takdirde hakem heyetine gideceğim.

Ertuğ 1.270 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğ12 Ocak 2015

    Siz parayı iade edene kadar her kanaldan şikayet açacağım İncelemeye konu olan hesabınızın, istisnai durumların dışında kaldığını ve bu nedenle hesap/hesaplarınıza hesap işletim ücreti yansıtıldığını bilgilerinize sunarız. Bir sonraki hesap işletim ücreti tahsilat dönemine kadar, hesabınızın belirtilen istisnalardan herhangi birini sağlaması durumunda, bankamız hesap işletim ücretini sizin adınıza karşılayacaktır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Ertuğ M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön