09 Ekim 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

Hesap işletim ücretlerinin iade edilmesine dair yargı kararları olmasına rağmen hala işletim ücreti kesip ondan sonra da "bireysel yargı yolunuz açıktır" diyerek beni dava açmaya zorlayan Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim. Hesabımdan kesilen hesap işletim ücreti aldığım herhangi bir hizmetin karşılığı değildir ve yasal dayanağı yoktur. İade edilmesini talep ediyorum. Eğer iade edilmez ise, paramı başka bir bankada bulunan hesabıma aktaracağım.

Emre 1.490 Okunma

Cevaplar

  • Emre20 Ekim 2014

    herheangi bir çözüm üretmeyip, daha once tekrarladıkları metni aynen okudular. benim gerekçelerimi dinlemek lutfunda bile bulunmadılar. hiç memnun kalmadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimiz Emre E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön