05 Nisan 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İnternet şubeden kendime birikim yapmak için hesap açtım. Hesaba para aktardım bugün ihtiyacım oluyor Atm den para çekmeye gidiyorum 45 tl'lık hesap işletim ücretinin kesildiğini görüyorum. Herhangi bir haber vermeden sms vs bilgilendirme yapılmadan hesaptan alınan ücret gerçekten sinirlerimi bozdu. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde şikayet kaydı açmadıklarını yani durumu kabullenmem gerektiğine dair bilgi verdi. Takım lideri L**** hanım diye biri ile görüştüm oda müşteri temsilcisinden farksız otomatiğe bağlamış bir şekilde cümleler kurdu. Müşteri memnuniyeti sıfır gerekenin yapılmasını ve hesaptan para çekilmemesini çekilen tutarın iadesini talep ediyorum.

Çisem 237 Okunma

Cevaplar

  • Çisem 18 Nisan 2013

    Garanti Bankası konuya duyarsız kaldı ve hiçbir şekilde çözüm üretmedi.Garanti bankasının kendi şikayet hattı müşteri haklı hakkınada yazı yazdım kaile alıp dönüş bile yapmadılar.Bu şekilde müşterilerini kaçırmayı göze almışlar zaten ne koparırsak kar diye düşünüyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön