25 Mart 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası'nın 2013 şubat ayında toplamda 50 tl hesap işletim ücreti kesilmiştir. Kesilen ücretin iadesini istiyorum.

Öznur 197 Okunma

Cevaplar

  • Öznur 26 Mart 2013

    Şikayetime istinaden vermiş olduğunuz cevap hesabımın'istisnai durumların dışında kaldığını ve bu nedenle hesap işletim ücreti yansıtıldığını 'belirtmişsiniz bu şekilde bankalar müşteri kaybediyor hiç bir şekilde müşteri hesap hareketleri incelenmiyor. belli bir meblanın altına düştüğünde hiç vakit kaybetmeden hesabımdan 50. 00 tl lik hesap kesim ücreti kesilmiş ben de bu çirkin harekete istinaden hesabımı kapattım. 'Bir sonraki dönemde hesabımın belirtilen istisnalardan herhangi birini sağlaması durumunda, Bankanız hesap işletim ücretini benim adıma karşılayacakmış. bu konu hakkında gerekli açıklamanın bana gsm hattından ulaşılarak yapılmasını istiyorum çünkü Alo garanti hattından ulaşılamıyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön