01 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Bankanız 16910****no'lu müşterisiyim.Senelerdir taksit,havale,fatura vb işlemlerimi yaptığım hesabımdan yine 58 tl alınmış. Muafiyet için otomatik ödeme talimatlı 2 fatura olması gerekiyormuş. Evet benim böyle bir talimatım zaten var. Hayır bu talimatın kesintiden en az 6 ay önce olması gerekiyormuş.

Zaten ben kaç senedir aylık taksit fatura vs bir sürü ödeme yapıyorum.İlla ki talimat mı vermek gerekiyor. İnsaf yani orada gözüküyor harcamalarım. Böyle yüklü bir aidat alındığı sürece gerçekten çok antipatik oluyorsunuz .Garanti Bankası'nın adını duymak bile beni geriyor. Bu ücretin iadesini istiyorum. Aksi takdirde 2.kesintiden evvel külfetten başka bir işe yaramayan bu hesabımı kapatacağım.

Havva 111 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Havva K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön