23 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası'ndan 120 bin TL kredi çekmiş biri olarak, üstüne 35 bin TL faiz ödemememe rağmen hala hesap işletim adı altında kesilecek uyarı mesajlarını görünce inanın cinnet geçiriyorum. İki faturam da otomatik ödenmesi için sistemlerinde kayıtlı. Neymiş, gününde çekilmiyormuş.

Faizleri gününde alıyorsunuz ama. Eğer bu şekilde devam ederlerse, en son dosya masrafları için kesilen rakamlar için dava etmem gerekecek. 22 Şubatta keseceklerini söyledikleri şu rakamı bir kessinler hele, bakalım görelim.

Cevdet 56 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Cevdet E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön