Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Mehmet Taha Ü. |

Garanti Bankası'nın bir ücret talep edebilmesi için karşılığında bir hizmet vermesi gerekiyor. Siz zaten Eft'den, havaleden işlem ücreti almıyor musunuz da birde hesap işletim ücreti kesiyorsunuz?

Hesabımdan kesilen 58 tl'lik hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum. Böyle bir kesinti olacağına dair tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadığını da ekliyorum. Kanun açık insanları saf
yerine koymayın.

Kredi kartından bile kart ücreti almayan bankalar var. Kestiğiniz tutarı iade edip hesabımı kapatın. Aksi takdirde hakkımı arayacağımdan şüpheniz olmasın.

müşteri no: 24396682

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  14:44

  Müşterimiz Sn. Mehmet Taha Ü.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş