10 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Hesap işletim ücreti adı altında 58 tl ücret alan bu bankanın sadece kredi kullandığım için bana vadesiz tl hesabı açıldı bu hesabı hiç kullanmadığım halde ücret kesintisi yapılmış olup bankayı aradığımda ise karşıdaki insan ücreti iade etmeyeceklerinin altını çizdi.

Bende tamam madem öyle hesabı kapatın sadece kredili hesabım kalsın dedim onuda kabul etmiyorlar. Anlayacağınız Türkiye'de mudisini mağdur etmeyi göze almış, mudisinin cebindeki son kuruşuna göz koyan bir banka Garanti Bankası!

Selim 44 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Selim K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön