Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Serkan G. |

Ben 4-5 yıldır Garanti Bankasını kullanıyorum. Dün hesaplarıma baktığımda 2 farklı vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti alındığını gördüm. Bu zamana kadar her hangi bir ücret kesilmedi. Hesaplarım açılırken de bana bankadaki görevli herhangi bir hesap işletim ücreti alınmayacağını söylemişti.

Ben de bankadaki görevlinin sözüne güvenerekten diğer hesaplarımı kullanmadım. Ama sonuç ortada 2 hesabımdan 100 TL 1. dönem hesap işletim ücreti alınmış. Farklı bankalar hem havale ücreti almıyor hem de hesap işletim ücreti. Şimdi ben Garanti Bankası'ndan memnunken diğer bankaları mı kullanmaya başlayayım. Lütfen gereğini yapın ve paramı iade edin.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan G.
  22 Ekim
  12:39

  tamamen haksız kazanç

 • 07 Ekim
  11:32

  Müşterimiz Sn. Serkan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş