16 Mayıs 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesi Yapılmadı!

Annemin hesabından her yıl iki kez hesap işletim ücreti adı altında toplamda 88 tl para kesmişler. Bunun iade talebi için Ahmediye Üsküdar şubesine gittiğimde bırakın bilgi vermeyi bankadan resmen kovdular. Ümraniye sanayi şubesine ait olduğunu söylediler. Şubeyi aradığımda bana bilgi vermediler. Yetkili biriyle görüşmek istedim 5 dakika sonra ara emrini verip telefonu kapattılar. İyi niyetim ile bir kez daha arayıp iadesini talep ettim. Etmeyeceklerini söylediler.

Zafer 191 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 24 Mayıs 2013

    Garanti bankası ile ortalama 3 yıl çalıştım. Firmam battı. Bir kez yapılandırma yapmalarına rağmen ben yine ödeyemedim. Bunun için genel müdürlüğe elden özür dilekçemi bıraktım. Fakat aramalar sonucunda artık pazar günü avukata vereceklerini söyleyen S. Hanım. beni dinlemedi bile. Kendisine Ödeme yapamadığı belirtmeme rağmen söylenen söz çok kırıcıydı. Doğru ya! Bankalar paranız varken yanınızdadır. Teşekkürler GARANTİ.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön