Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesi Yapılmadı!

Önder T. |

Hakem heyetinin 30.11.2012 tarihli hesap işletim ücreti iadesi kararı 25.12.2012 tarihinde bankaya tebliğ edilmiş ama 3 aydır ödeme yapmadılar. Haklı müşteri hattını aradım işlem gerçekleşince size mesajla bildirilecek şeklinde ucu açık bir bilgi verdi. Haklı müşteri hattına şikayet maili gönderdim. Hakem heyeti kararı bankamıza tebliğ etmiş olmalıdır. Tebliğ edildiğinde gerekli işlem yapılacaktır yazmışlar. Hakem heyetine gittim tebligatın fotokopisini aldım. Bir üst mahkemede hakkımı arayacağım. Bankanın aktif çalışan bir müşterisiyim. Ödemelerimde son derece düzenli. Bankayla bütün ilişiğimi sonlandıracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder T.
  10 Nisan
  17:39

  Yine aynı maili göndermişler. Aynen Yazıyorum;

  Haklı Müşteri Hattı’na iletmiş olduğunuz 34557381 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz karar, Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı tarafından bankamıza tebliğ etmiş olmalıdır. Resmi tebliğ bankamıza ulaştığında Bankamızca incelemeye alınacağını ve gerekli işlemlerin yapılacağını belirtir kararın bankamıza tebliğ edilip edilmediğini; ilgili Hakem Heyetinden öğrenebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Talep konusu kararınızın sonucunu, size en yakın şubemizden öğrenebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Kardeşim öğrendim diyorum tebliğ belgesinin fotokopisini aldım diyorum siz insanla dalgamı geçiyorsunuz. Bu ne sorumsuzluk bu ne ciddiyetsizlik. Hazır metinle değilde kendi cümlelerini kurarak mantıklı bir cevap yazabilecek bir çalışanınız yokmu sizin? Hakem hayeti başkanlığındaki memurları bile bezdirmişsiniz. Sadece Garanti Bankası sorun çıkarıyormuş.

 • 08 Nisan
  10:31

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.