05 Aralık 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

Garanti Bankası vadesiz hesabımdan 49 TL hesap işletim ücreti kesmiş. Daha önceden de kredi kartı aidatı kesmişlerdi hakem heyetine şikayetime istinaden lehime verilen karara uymadığından icra kanalı ile alacağımı tahsil etmiştim. Bu sefer de asliye hukuk mahkemesine dava açacağım. Problemin ivedi olarak çözülmesini talep ediyorum.

Bedri 28 Okunma

Cevaplar

  • Bedri 06 Aralık 2013

    garanti bankası beni aradı ama bu ücreti iade edemeyeceklerini söyledi.Halbuki işbankası ve TEB şikayetvar'a başvurunca beni arayıp bu sefere mahsus müşteri memnuniyeti için iade edildiğini söylediler.Garanti bankasının farkı ortaya çıktı.En kısa sürede asliye hukuğa başvuracağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Bedri Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön