28 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor.

Garanti Bankası 29**13 nol'u müşterisiyim. Uzun yıllardır bu banka ile çalışıyorum hatta tek kredi kartım da bu bankadan. Tüm ödemelerimi düzenli yapan bir müşteriyim. Ancak geçtiğimiz günlerde banka benim bilgim ve onayım olmadan hesabımdan 8 Ocak 2014 tarihinde 58 tl hesap işletim ücreti kesmiş. Bu sebeple kredi kartı ödemesi için ayırdığım para da eksik yatmış ve faize düşmüş. O tutar da 10 Ocak 2014 tarihinde 2823,94 tl olarak tahsil edilmiş, oysa borcum 2857,69 tl idi. Yani 33,75 tl eksik çekilmiş ve faiz uygulanacak. İki kere mağdur edilmiş bulunmaktayım. Kem habersiz işletim ücreti sebebi ile, hemde haksız eksik ödeme faizi sebebi ile. Acil olarak ilgili tutarların iadesini rica ederim.

Aktan 72 Okunma

Cevaplar

  • Aktan 01 Şubat 2014

    anlaşılan başka bir banka ile çalışmaya başlamanın vakti gelmiş...

  • Aktan 29 Ocak 2014

    standart otomatik cevaplarla beni oyalamayacağınızı umuyorum... şubat sonuna kadar gerekli iadeler yapılmaz ise kredi kartımı kapatmak ile başlayacağım işe.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Cem G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön