24 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

Garanti Bankası'nın iki ayrı şubesinde iki ayrı hesabım mevcut ve ikisinde de kredi ödemem var. Ayrıca bir hesabımda iki adet otomatik ödemem olmasına rağmen hesap işletim ücreti kesilmiş.Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede iade edilmediği söylendi.

Bankanın merkezine gönderdiğim mailime de cevap alamadım.Şu zamanda halen bu ücreti almaları ve alınanları da iade etmemelerini haksızlık olarak görüyorum.Kredi ödemelerim bittiği an bu bankayla olan bütün münasebetimi kesip yakın çevreme de kesmeleri için baskı yapacağım.

İlyas 53 Okunma

Cevaplar

  • İlyas28 Ocak 2014

    Firma hicbir geri donus yapmamistir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz İlyas K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön