21 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

Garanti Bankası'nda bulunan hesabımda devamlı bakiye olması, Garanti Bankası kredi kartımın olması ve yine Garanti Bankasından kullanmış olduğum kredim olmasına karşın hesabımdan hesap işletim ücreti tahsil edilmiş. Kaldı ki bu ücret kesilmeden önce bana hiçbir tebliğ veya kesilmemesi için bir yöntem belirtilmemiştir.

Kredi kartında ücret iade edilirken neden hesap ücretinin iadesi sağlanmıyor. Kaldı ki her ay sabit maaş tutarımız o hesaba yatıyor fakat işveren özel anlaşma sağlamadığı için bankayla olan bize oluyor.

Yaklaşık 10 yıllık hesap sürem göz önünde bulundurulursa yıllık 100 TL olarak 1.000 TL para eder bu tutar. Bu konu hakkında yetkililerden gerekli açıklamaları bekliyorum!

Alp 73 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Alp Vahit T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön