27 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmedi.

Bu ay hesabımdan 58 lira hesap işletim ücreti kesildi. Öğrenci kimliğim, nüfus cüzdanım ve bir dilekçeyi İstanbul Alibeyköy şubesinden hesabımın bulunduğu İstanbul Halkalı şubesine gönderdim. Ancak bir haftadan fazla bir süre geçmesine rağmen iade gerçekleştirilmedi. Şubeyi arayarak nedenini öğrendim ve merkezden onaylandığını ancak yaş sınırını aştığım için iade yapılmadığını söylediler.

26 yaşındaki bir arkadaşım Tekirdağ'da öğrenci olduğu için geri iade aldı. Bu yaş standartı neye göre hangi kanuna yada yönetmeliğe dayanılarak ortaya atılmış bilmiyorum. Ben 01.10.1989 doğumlu ve öğrenciyim. Hesabımdan çekilen miktarın tüketici kurulu ile uğraşmadan iadesini talep ediyorum.

Sinan 53 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Sinan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön