15 Ağustos 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini Geri Vermiyorlar.

Yaklaşık 10 yıldan beri Garanti'nin müşterisiyim. Kredi kartlarını da banka hesaplarını da aktif olarak kullanıyorum.Ayda yaklaşık 400-500 tl harcamam var.1 sene önce maaş hesabım olan hesaba maaşlarım yatmadığımdan dolayı vadesiz hesaba çevrilmiş. Bu süre zarfında 1 ya da iki kez oda kredi kartı borcunu ödemek için para yatırılmış çekilmiştir. Tüm bunlara rağmen Garanti Bankası yatırılan paradan 1 gün içinde 58 tl hesap işletim ücreti kesmiştir.

Çağrı merkezinde,şikayet hattında ve şubede lakayt temsilci dahil hepsi yapacak birşeyimiz yok bu parayı iade edemeyiz demişlerdir.Şimdi tüm kredi ve nakit kartlarımı kapatacağım.Adamına göre muamele.

Erdem 225 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimiz Erdem G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön