Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

Melda Ö. |

Garanti Bankası'nın 11605969 no'lu müşterisiyim. Hesabımda 2 otomatik ödemem olmasına rağmen hesabımdan hesap kullanım ücreti tahsil edilmiştir. Hesabımda para oldukça da çekilecekmiş sadece bu ay erken ödeme yaptım bilmediğim için ve bu yüzden benden 58 TL tahsil edilecek bunu kesinlikle kabul etmiyorum diğer otomatik ödemelerimi de kaldırın o zaman.

Gereğini yapmanızı rica ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melda Ö.
  18 Ocak
  19:36

  Yıllardır bankanın kredi kartı kredi ve hesabını kullanıyorum. otomatik ödemem olmasına rağmen bir kaç kez otomatik ödenmedi diye yapılan bu tahsilatı kabul etmiyorum en kısa sürede bankada ki hesap ve kartımı kapatacağım

 • Melda Ö.
  15 Ocak
  10:22

  Banka Ödeme iadesi ya da kalan tutarı bloke etme gibi bir işlem yapamıyormuş...

 • 13 Ocak
  16:11

  Müşterimiz Sn. Melda Ö.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş