13 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretine Zam Yapmış!

Garanti Bankası'nın daha 2 yıllık bir paracard müşterisiyim. Son 12 aylık Faiz/Komisyon Bedeli 277 TL! Üstüne ödediğimiz hesap işletim ücretine anlam veremezken bir de yeni yıl zammıyla karşı karşıya kaldık. 48 TL durup dururken 58 TL oldu.

Yetmiyor muydu? Zarar mı ediyordunuz ? Yapılan her işlem için zaten kuruşu kuruşuna kesintileri ödüyoruz. İçeride tutulan para için bu kadar para kesinti yapılır mı?

Kesinti yapılan hesap işletim ücretlerinin iadesini istiyorum. Aksi durumda öncelikle hesabımı sonlandıracağımı ve resmi yollarla ilgili yerlere başvuracağımı bildiriyorum.

Halil 97 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Halil Y.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön