17 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretimin İadesini İstiyorum!

19 ocak 2013 tarihinde sms mesajı ile "istisnalı hesaplar hariç 58,00.tl hesap işletim ücreti alınacaktır" şeklinde gelen mesajla ilgili garanti bankasından bilgi talep ettim. Halen cevap gelmedi. Hesap işletim ücreti 58,00.-tl istisnasız hesap tahminen 1.000.000 adet olsa elde edilen gelir 58.000.000.-tl oluyor.Bankacılık düzenleme kurulu yayınladığı yönetmelik veya kural ki bu kuruluşta bir anonim şirket yapısında yani "körler sağırlar bir birini ağırlar." garanti bankasının istisnalı hesap müşteri olmam için banka da 1 milyon USD mevduat mı olmalı?kümesteki tavuk olmak yetmiyor mu?

İsmail 55 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 21 Ocak 2014

    ŞİKAYETİME CEVAP VERİLMEDİ Kİ, STANDART BİR CEVAP METNİ İLETİLDİ. BENİM BANKADA OTOMATİK ÖDEME TALİMATIM VAR. BÖYLE OLUNCA ÜCRET ALMIYORLAR MIŞ. VE HALA HAKLI MÜŞTERİ HATTINDAN YAPTIĞIM ŞİKAYETLERE DE CEVAPLARI YOK.

  • İsmail 18 Ocak 2014

    Garanti bankası verdiği cevapta istisnalı hesap için iki adet fatura otomatik ödeme talimatı olması gerektiğini belirtiyor. benim hesabımda onüç adet fatura talimatı mevcut. buna rağmen hesap işletim ücreti alınacağını bildiriyorlar. bu nasıl iş, ya internet bankacılığında gördüğüm fatura talimatları gerçek dışı, yada benim görme kusurum var. bu güne kadar tahsil edilmiş olan hesap işletim giderlerinin iade edilmesini talep ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. İsmail T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön