Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretimin İadesini İstiyorum!

Şevket Ö. |

Garanti Bankası'nda açtırdığım vadesiz hesabımdaki para zaten banka tarafından kullanılmakta, birde ayrıca hesap işletim ücreti adı altında 58.00 TL. gibi bir para kesilmiş bulunmakta. Bu paranın tarafıma iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevket Ö.
  26 Ocak
  10:20

  18 Ocak 2014 tarihinde, Garanti bankasi ile ilgili hesabimdan kesilen ve yasal olmayan hesap isletim ucreti adı altında kesilen meblağ ile ilgili sitenize yaptığım şikayete (Şikayet No : 2240414) ilgili makam aynı gün iletişime geçeceğini, ilgileneceğini belirtmiş, ancak konu ile ilgili bana dönüş yapmamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dilerim. (Bu girişimimden de sonuç alamaz isem, yasal girişimlerde bulunacağımı da belirtmek isterim.)

 • 18 Ocak
  11:52

  Müşterimiz Sn. Şevket Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş