08 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Zamansız Habersiz Çaktırmadan!

1090 - 667 76 ** numaralı hesabımdan 08 02 2014 tarihinde 68 tl tutarlı hesap işletim ücreti talebiniz 4077 sayılı yasaya göre haksız olup, tutarın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Talep ettiğim ücretin iade edilmemesi durumunda hukuki yollara başvuracağımı bildiririm.

Hesap işletim ücreti iadesi ile ilgili haklı müşteri hattına ve Alo Garanti'yi arayarak talepte bulundum ancak herhangi bir faydası olmamıştır. Bana bildiğim kelimeleri söylemiştir.

Garanti Bankası ile 2006'dan beri çalışmakta elektrik d.gaz, su faturalarını komisyon gözetmeksizin Garanti Bankasıyla yapıyorum ve çevremdeki insanlara tavsiye ediyorum. Hesabıma yatan paranın başkasına ait olmasından dolayı iadesini talep ediyorum...

İsmail 152 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 26 Şubat 2014

    sonunda araya araya araya aldım paramı sizde almak için çok basıt 4077 nolu yasayla ilgili yazı yazıp haklı müşteri hattına faxlayınız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Şubat 2014

    Müşterimiz İsmail Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön