29 Mayıs 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Yeniden!

Hesap işletim ücretini kullanılan hesaplardan kesmeniz gerekmektedir. Hesap hareketlerine bakılırsa bankanızdan ne işlem yapmışlığım var ne de kredi kartım ya da banko kartım var. Bu ücretin kesileceğini bildirmişsiniz.

Müşteri hizmetlerini arıyorum ama robottan öteye geçemedim daha. Kartım yok arkadaşım dolayısıyla şifrem de yok anladınız mı? Şubenize de gidemem her seferinde. O zaman internet şubenize ne gerek var müşteri hizmetlerinize ne gerek var. Sonuç olarak bankanızla ilişkimin kesilmesi adına kesilecek bedelin iptal edilerek tüm hesaplarımın kapatılmasını rica ediyorum.

Gökhan 126 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 01 Temmuz 2015

    Halen bana ulaşmaya çalışan bir yetkili bulunmamaktadır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Gökhan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön