09 Şubat 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Ve Kredi Kartı Üyelik Aidatı.

Garanti Bankasında bulunan vadesiz TL hesabımdan kesileceği belirtilen 65.30 hukuksuz hesap işletim ücretinin iptal edilmemesi halinde hesaplarımı kapatacağım. Ayrıca yine Garanti Bankası bünyesinde tedarik edilen American Express green kredi kartımın yıllık üyelik ücreti olan 175 TL 'nin kredi kartını kapatmak dahilinde muaf tutulması talebimi telefonda görüştüğüm arkadaşlara ilettim tarafıma bildirilen kartınız içinde kullanılabilir.

MR puanlar var isterseniz bunları kullanın sonra kartınızı kapatma onayıyla beraber kapanma işlemine koyalım dendi bende kabul ettim, ancak geri dönüş yaptıklarında kartın kullanıldığını ve bu yüzden üyelik ücretinin de ayrıca tahsil edileceğini bildirdiler.

Alper 737 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Alper A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön