21 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti ve Kredi Kartı Aidat Ücreti!

Çook uzun bir süredir Garanti Bankası müşterisiyim. Garanti Emeklilik, sanal Kart, cep Bank gibi bir çok ürününüzü de yıllardır kullanmaktayım. Şimdiye kadar almış olduğunuz bankacılık ücretlerine, hizmet karşılığı hakkınız olduğu için çok sesimi çıkarmadım fakat bu sefer çıkaracağım. Ocak ayı itibariyle, kredi kartı ve hesap ücreti olarak toplamda 300 TL üzerinde bir para almışsınız.

Bu ücretlerin iadesini istiyorum. Bugün itibariyle, yeni işimle birlikte başka bir bankaya geçtim. İadelerin gerçekleşmemesi durumunda, kendilerinin bana teklif ettiği ucuz ürünlere, mevcut ürünlerimi transfer edip Garanti Bankası'nda bulunan tüm birikimimi bu bankaya taşıyacağım.

Mehmet 317 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet21 Ocak 2015

    Garanti Bankası, toplamda 2 defa benimle iletişime geçti. Sorunu, benim açımdan bir sonuca ulaştıramadık ve kredi kartı borç puanlarımı kapattıktan sonra bankayla olan ilişiğimi keseceğim bilgisini kendilerine ilettim. Diğer insanları bilgilendirmek adına bu mesajı yazma gereği duydum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Mehmet A.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön