Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti ve Kart Aidat Ücretleri.

Nazmiye Nehar Ş. |

Kasım ayında bana msj geldi hesap ücreti aralıkta kesilecektir Antalya da ki Kırcamii şubesine gidip sorduğumda otomatik ödeme verdiğim taktirde kesilmeyeceğini söyledi verdim aralıkta faturalarım ödendiği halde hesap işletim ücreti kesildi, tekrar gidip sorduğumda bir ayda verildiği için kesildi dendi ama ocak ayında yine ücret kesildi.

Ayrıca aynı bankada olan kredi kartım yapılandırmada olduğu için iki kartımı da bir yıldır kullanmamaktayım fakat benden aralık ayında kart aidatı kesilmiş müşteri hizmetleriyle görüştüğümde kartımın açılıp açılmayacağının kesin olmadığını açılırsa bonus yükleyeceklerini açılmazsa da iade olamayacağını söylediler, resmen dalga geçiyorlar, artık lütfen yardımcı olun bana.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazmiye Nehar Ş.
  27 Ocak
  12:42

  kart ücretimi iade yaptılar fakat şubede yapılan yanlış bilgi sonucu kesilen hesap aidatına çözümünün olmadığını söylüyolar

 • 15 Ocak
  15:54

  Müşterimiz Sn. Nazmiye Nehar Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş