13 Mayıs 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Ödemesi!

Bankamızın 23792591 nolu müşterisiyim ve kullandığım banka hesabımdan 03/05/2013 tarihinde 44,49 tl para kesilmiştir. Ben üniversite öğrencisiyim zaten zar zor geçinirken çekilen para iyice bizi zor duruma düşürdü. Bundan önce de bu hesapta böyle bir olay oldu hesap işletim ücreti kesim tarihini tam bilmiyorum, kontrol edip, paranın hesabıma havale edilmesini istiyorum.

Daha önce çalıştığımız bankalarda olmayan bu uygulama sadece sizin bankanız da var . Çekilen paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Mustafa 28 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 14 Mayıs 2013

    Verdiğiniz cevapta hesap işletim ücreti ödemesinin geri yapılmayacağını söylemişsiniz. Biz öğrencilerin yanımızda olmanız gerekirken bu durumunuz çok üzücü. Biz uzak yerlerde zor şartlar altında üniversite okurken ve üniversite çevresinde oturan esnafında maddi durumda bizi zor durum altında bırakması üzerine sizinde bu tutumu sergilemeniz göz önünde bulundurularak sizinle artık çalışmayı düşünmüyoruz. En yakın zamanda hesabımı kapatacağım. Saygılarımla.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön