10 Ekim 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Ödemek İstemiyorum.

Bonus kartımdan 52 tl civarında hesap işletim ücreti kesilmiş. Banka haksız yere bu ücreti nasıl keser? Öğrenciyi bu hesaba sadece burs yatıyor . 100 tl yatan bursumdan bankamatiğe gittiğimde sadece 48 tl para kalmış.

Lütfen ben öğrenciyim. Bu kesilen ücretin geri iadesini istiyorum. Banka istisnai durum olmadı diye üretin iadesi yapılmadı. Mayıs ayında alınan karara göre artık hesap işletim ücreti kesilmeyecekti neden banka haksız yere bu kesintiyi yapıyor. İade olmadığı taktirde tüketici haklarına ve gerekli tüm yerlere başvuracağım.

Sümeyye 202 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimiz Sümeyye A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön