14 Ocak 2016

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kestiler.

12.01.2016 tarihinde hesabımdan 69 TL hesap işletim ücreti kesildi. 3 yıl önce hesabımı açarken müşteri temsilcisi sözleşmenin üstüne ''hesap işletim ücreti alınmayacaktır'' şeklinde not düşmesine rağmen hesabımdan ücreti aldılar. Geçmiş yıllarda' da gene aynı şekilde hesap işletim ücreti kesilince kendilerine ulaştığımda inceleyip iadesi her seferinde yapıldı. İadenin 15.01.2016 tarihine kadar yapılmaması durumunda önce tüketici hakem heyetine daha sonra BDDK'ya şikayet edeceğim.

Hakkı 45 Okunma

Cevaplar

 • Hakkı06 Şubat 2016

  Gerekli itiraz dilekçelerini ve dekontları hazırladım pazartesi günü hakem heyetine götürüp teslim edeceğim. Bundan sonraki tüm süreç buradan yazılacaktır. Hesap işletim ücretinin iadesini alamayanlar takip etsinler. Dilekçe örneklerini de buradan paylaşacağım.

 • Hakkı28 Ocak 2016

  Hesap işletim ücretinin iadesi hesabıma yatmadığı gibi twitterdan kendilerine yazmama rağmen geri dönüş yapmadılar. Hesap işletim ücretinin iadesini yasal yollarla alıp bunu haber sitelerimde ve forumlarda paylaşacağım.

 • Hakkı22 Ocak 2016

  Dün şube tarafından arandım hesap işletim ücreti hakkında bilgilendirildim, biraz önce de haklı müşteri hattından Esra hanım aradı oda aynı bilgileri iletti. Ama mağduriyetim giderilmedi. Hesabımı aktif olarak kullanıyordum. Gerekli yerlere şikayetimi yapacağım ve hesap işletim ücretinin iadesini aldıktan sonra hesabımı kapatacağım. Bu bankayla çalışmamanızı öneririm. Enpara candır.

 • Garanti Bankası Temsilcisi14 Ocak 2016

  Müşterimiz Sn. Hakkı T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön