Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Aytaç A. |

Bankanıza ait hesabımdan kesilen hesap işletim ücreti adı altında alınan ücretlerin yasal haklar üzerine açılan örnek davalarda geri ödeme kararı çıkması sebebiyetle hesabımdan kesilen geriye dönük hesap işletim ücretlerin faizi ile birlikte hesabıma yatırılmasını arz ederim, aksi halde mahkeme yoluyla dava açılacağını tarafınıza bildiririm.

Müşteri No.: 1204***.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aytaç A.
  29 Ocak
  20:58

  Danıştay İdari Dava Daireleri, sayıları 112 milyonu aşan banka hesabından "işletim ücreti" alınmasının yürütmesini durdurdu. Danıştay İdari Dava Daireleri, tüketici Sorunları Derneği'nin (Tüsoder) açtığı davada, "Açıklanan nedenlerle, davacının itirazının kısmen kabulü ile 2577 sayılı İdari Yargılama Usulü Kanunu'nun 27. maddesinde öngörülen koşullar oluştuğundan, davaya konu yönetmeliğin 13. maddesinin 1. Fıkrası ve Ek-1 listesinde bulunan '2.1 Hesap İşletim Ücreti' yönünden yürütmesinin durdurulmasına" karar verdi.

  Tüsoder'in, hesap işletim ücretinin yürütmesinin durdurulması için açtığı davayı Danıştay Onbeşinci Dairesi reddetmiş, dernek bu karara itiraz ederek, 17 Mart 2015 tarihinde, y

 • Aytaç A.
  29 Ocak
  20:47

  2 ay önce hesap kartımı kaybettim, yeni kart istedim ne kart var ne haber geçen para yatırdım direk para kesmeyi biliyorsunuz.

 • 29 Ocak
  16:18

  Müşterimiz Sn. Aytaç A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş