13 Ocak 2016

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

2002 yılından bu yana müşterisi olduğum banka bu sene banka hesabımdan hesap işletim ücreti kesmiş. Markette mağduriyet yaşadım. Müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri numaramı girdim karşıma bir bayan çıktı, adımla hitap etti ve benden Alo Garanti şifresi almamı gerektiğini söyledi yoksa yardımcı olamayacakmış.

Söyleyiş tarzı da bir garipti. Ben de mağduriyetimin giderilmesini istedim. Her bilgimizi orada görüyorsunuz da neden işi yokuşa sürüyorsunuz. İşinize gelince bütün bilgilerimizi kullanarak bize teklifler sunmayı biliyorsunuz. Bir de sizden maaş almayı bırakınca bizi ne gözü ile görüyorsunuz?

Abdullah 58 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah16 Ocak 2016

    Mağduriyetim giderilmedi ben de gidip hem hesabımı hem de kredi kartımı kapattım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Abdullah G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön