Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Özlem E. |

Garanti Bankası hesap işletim ücreti altında hesabından 39 TL çekti, ancak daha fazla TL olmadığından ancak bu kadar çekebilmişler. Böyle bir ücreti almaya yasal olarak hakları olmadığını biliyorum. Bu yüzden paramı iade etmedikleri takdirde yasal işleme başvurup bankayla ilişkimi keseceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem E.
  24 Mart
  02:08

  Geçen Garanti Bankası'nın hesabımdan hesap işletim ücretin çektiğini aktarmıştım. Bunun üzerine bir gün sonra Garanti Bankası tarafından arandım ve müşteri temsilcisi bankanın böyle bir hakkı olduğunu söyledi ben yasal olarak hakları olmadığını hatırlatsam bile ısrar etti. Bunun üzerine banka ilişkimi keseceğimi söyledim ve müşteri temsilcisi tamam teşekkür ederiz deyip kapattı. Gerçekten çook nazikler.

 • 20 Mart
  11:41

  Müşterimiz Sn. Özlem E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş