Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Dundar K. |

İstanbul Ethem Efendi şubesi hesabımda bulunan hesabımdan kesilen ücretin iadesi için müşteri temsilcisiyle internet şubesi üzerinden mesajlaştım.

1-Önce 2 ad otomatik ödeme tanımlamam halinde olabileceğini.
2- Otomatik ödeme tanımlaması yaptıktan sonraki mesajda (alaycı ifadeyle) bölge müdürü onayı gerektiği ve dolayısıyla 1-2 hafta beklemem gerektiği söylendi.
3- Yaklaşık 1,5 ayı aşkın süren bekleme sürecinde ara mesajlarıma cevap verilmedi.
4- Sitem dolu mesajıma cevap olarak, "daha önce hiç bahsetmediği" otomatik ödemelerin farklı kurumdan olması gerektiği iletildi.

Bunun üzerine Garanti Bankası haklı (doğrusu haksız) müşteri hattına konuyla ilgili şikayetimi ilettim. Sonuç, haksızmışım!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dundar K.
  23 Mart
  12:48

  Garanti Bankası tarafından arandım. 1- 1,5 ayı geçkin sürenin neden bu kadar uzun olduğu hakkında herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. 2- Ocak ayında kesilen ücret için Kasım ayında robot arama ile bilgilendirme yapıldığı söylendi3- Arama, siz telefonu açıp 10 sn. Bekleyip herhalde yanlış aradılar diye kapatsanız dahi bilgilendirme yapılmış sayılıyormuş4- Şubenizde bulunan müşteri temsilcisi ile yaptığınız yazışmaların bir hükmü yok, çünkü o mesajlara erişemiyorlarmış. Dolayısıyla müşteri temsilcisi genel müdürlüğe " doğru bilgilendirme zamanında yapıldı" demesi kafi. Sizi dikkate almıyorlarmış. Ancak mahkeme yolu ile olurmuş!

 • Dundar K.
  23 Mart
  12:44

  Garanti Bankası tarafından arandım.
  1- 1,5 ayı geçkin sürenin neden bu kadar uzun olduğu hakkında herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.
  2- Ocak ayında kesilen ücret için Kasım ayında robot arama ile bilgilendirme yapıldığı söylendi
  3- Arama, siz telefonu açıp 10 sn.. bekleyip herhalde yanlış aradılar diye kapatsanız dahi bilgilendirme yapılmış sayılıyormuş
  4- Şubenizde bulunan müşteri temsilcisi ile yaptığınız yazışmaların bir hükmü yok, çünkü o mesajlara erişemiyorlarmış. Dolayısıyla müşteri temsilcisi genel müdürlüğe " doğru bilgilendirme zamanında yapıldı" demesi kafi. Sizi dikkate almıyorlarmış. Ancak mahkeme yolu ile olurmuş!

 • 18 Mart
  13:37

  Müşterimiz Sn. Dündar K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş