18 Nisan 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Uzun süredir Garanti Bankasıyla çalışmaktayım. Hesap işletim ücretinin iadesiyle ilgili geçenlerde tüketici hakem heyetine bir yazı verdim. Hakem heyetinin verdiği kararda beni haklı buldukları ve bugüne kadar benden alınan ücretin geri iade edilmesi yönünde karar çıktı .

Fakat bundan rahatsız olan garanti bankası bana benden bugüne kadar almış olduğu" ücretleri tekrar almak şartıyla üstüne avukatlık giderleri ve mahkeme masraflarını da katarak bana şaka gibi ama dava açmıştır. İnanması zor ama Garanti Bankası'nın benden zaten bugüne kadar almış olduğu hesap işletim ücretini tekrar almak için yasal yollara başvurmasını üzüntüyle karşılamaktayım.

Emre 118 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimiz Emre S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön