Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Abdurrahman Fatih T. |

2014 Aralık ayında telefon bankacılığı yolu ile hesabımı ve kredi kartlarımı kapatma isteğinde bulundum. Garanti Bankası tarafından Kredi kartlarımın kapatılmaması karşılığında nakit puan teklif edildi bunu kabul etmedim. Kredi kartlarım kapandı ama şubeye dilekçe vermediğimden dolayı hesabımın kapatılmayışı ve hesap ücretinin tahsil edilmesi karşısında Garanti Bankası tarafından mağdur edildim. Bireysel olarak bankanın vereceği nakit puanı istemediğim tek istediğimin hesabımın ve kredi kartlarımın kapatılması olduğu halde, haksız bir şekilde tarafımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdurrahman Fatih T.
  24 Şubat
  19:50

  Bir mailin haricinde, hiçbir şekilde cevap verilmedi ve ilgilenilmedi.

 • Abdurrahman Fatih T.
  04 Şubat
  21:22

  Hiç bir çözüm üretilmeden standart bir cevapla geciştirdiler. Böyle büyük bir firmanın hesap işletim ücreti için küçüleceği yazık....

 • Abdurrahman Fatih T.
  30 Ocak
  12:59

  Bankanın mail yolu ile yazmış olduğu cevapta hesap işletim ücretlerinin alınmasının yasal dayanaklarından bahsedilmiş ve mağdur olduğum konu hakkında hiçbir olumlu yanıt alınamamıştır. Özetle 2014 Aralık ayında alo garanti ile (yasal olarak kayıt altında) yapmış olduğum görüşmede kredi kartlarımın ve hesabımın kapatılması talimatı vermiş bulunmaktayım. Banka şubesine dilekçe vermemdeki gecikmeden dolayı hesabıma yatan ocak ayındaki paranın haksız kesildiğini, 1 ay öncesinde alo garantiye hesabımın kapatılması talebinde bulunduğumu belirtmek isterim. Ayrıca daha önce kesilen ücretleri talep etmiyorum ama kapatma talebinde bulunduğum bir hesaptan alınan ücreti haklı olarak talep ediyorum.

 • 30 Ocak
  09:24

  Müşterimiz Sn. Abdurrahman Fatih T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş